Elektroodpad

Elektroodpad zahrnuje vyřazené elektrické a elektronické zařízení, elektrospotřebiče. Tak jako autobaterie patří i elektroodpad do nebezpečného odpadu a špatné zacházení s ním může vést ke zdravotním potížím a vážnému znečištění.

Recyklace, výkup, likvidace a svoz vyřazených elektrických, elektronických zařízení a elektrospotřebičePřestože je elektroodpad obecný termín, můžeme do něj zahrnout například vyřazenou počítačovou a telekomunikační techniku, konektory, televizory, obrazovky, počítače, klávesnice, myši, notebooky, harddisky, kopírky, faxy, mobilní telefony, kamery, fotoaparáty, projektory, bílou elektroniku (ledničky, pračky, sušičky), domácí spotřebiče, stereo systémy, videorekordéry, set-top boxy, hračky, toustovače, varné konvice, fény, žehličky, žehličky na vlasy, atd. Téměř vše, k čemu doma potřebujete elektrické napájení či baterie.

Recyklace, výkup, likvidace a svoz vyřazených elektrických, elektronických zařízení a elektrospotřebiče

Recyklace, výkup, likvidace a svoz vyřazených elektrických, elektronických zařízení a elektrospotřebičeJelikož se výkupní ceny mění dle typu, velikosti, váhy a obsahu cenných kovů, pro zjištění předběžné výkupní ceny Vašeho elektroodpadu prosím volejte na číslo +420 777 227 674.

Velkododavatelský ceník

Velkododavatelský ceník obsahuje aktuální výkupní ceny kovového odpadu a barevných kovů pro pravidelné velkododavatele. Pro získání velkododavatelského ceníku prosím vyplňte formulář níže a ceník Vám bude zaslán na email. Pro pravidelné velkododavatele je také připraven partnerský program.

Kontaktní osoba:(*) Zadaly jste neplatné znaky
Neplatný Vstup