Tvrdokovy

Recyklace, výkup, likvidace a svoz železa - břitové destičky, špičky z fréz, frézy a vrtákyTvrdokov je velice tvrdý kovový materiál s vysokou odolností proti opotřebení. Proto se využívá u průmyslových strojů, řezných nástrojů, brusiva, pancéřových kol i jiných nástrojů a dokonce i šperků. Je asi dvakrát tvrdší než ocel.
Recyklace, výkup, likvidace a svoz železa - břitové destičky, špičky z fréz, frézy a vrtákyU nás v kovošrotu Martin Rychta jsme oprávněni provádět výkup použitých výrobků z tvrdokovu, které jsou dále zpracovány na základní suroviny použitelné pro výrobu nových výrobků ze slinutého karbidu a kovového kobaltu.

Použité výrobky z tvrdokovu vykupujeme za výhodné ceny.

Recyklace, výkup, likvidace a svoz železa - břitové destičky, špičky z fréz, frézy a vrtákyVykupujeme použité plátky břitové destičky, frézy, vrtáky, tvářecí výrobky, špičky z důlních fréz a z fréz pro frézování vozovek, dále tvrdokovová pouzdra, matrice, odštěpky a odřezky z tvrdokovu, sloučeniny wolframu a kobaltu a slinuté karbidy.

Recyklace, výkup, likvidace a svoz železného šrotu a barevných kovů - Tvrdokovy

Výkup Tvrdokovuza 1 kg

Recyklace, výkup, likvidace a svoz železa - Břitové destičkyBřitové destičky sk, tk plátky300 Kč

Recyklace, výkup, likvidace a svoz železa - Špičky z důlních frézŠpičky z důlních fréz200 Kč

Recyklace, výkup, likvidace a svoz železa - FrézyFrézy35 Kč

Recyklace, výkup, likvidace a svoz železa - VrtákyVrtáky8 Kč

Recyklace, výkup, likvidace a svoz železa - břitové destičky, špičky z fréz, frézy a vrtákyRecyklace, výkup, likvidace a svoz železa - břitové destičky, špičky z fréz, frézy a vrtákyRecyklace, výkup, likvidace a svoz železa - břitové destičky, špičky z fréz, frézy a vrtáky

Recyklace, výkup, likvidace a svoz železa - břitové destičky, špičky z fréz, frézy a vrtákyNenašli jste cenu toho, čeho hledáte? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 227 674 a my Vám sdělíme předběžnou výkupní cenu Vašeho kovového odpadu.

Velkododavatelský ceník

Velkododavatelský ceník obsahuje aktuální výkupní ceny kovového odpadu a barevných kovů pro pravidelné velkododavatele. Pro získání velkododavatelského ceníku prosím vyplňte formulář níže a ceník Vám bude zaslán na email. Pro pravidelné velkododavatele je také připraven partnerský program.

Kontaktní osoba:(*) Zadaly jste neplatné znaky
Neplatný Vstup